Yhteystiedot

Puls Nutrition Oy
Meritullinkatu 33
00170 Helsinki
Suomi

Yleiset tiedustelut:
info@pulsnutrition.com

Tiimimme

Tuomas Uusi-Hakala

Perustajaosakas/toimitusjohtaja
tuomas@pulsnutrition.com
puh. +358 41 436 9678

Jonne Pöyhtäri

Perustajakumppani
Lähi-itä ja Aasia
jonne@pulsnutrition.com
puh. +358 40 4123 945

Saskia Jäppinen

Operatiivinen johtaja
saskia@pulsnutrition.com
puh. +372 522 8653

Satu Girs

Markkinointipäällikkö

satu@pulsnutrition.com
puh. +358 40 7277265

Jukka-Pekka Hentunen

Myyntipäällikkö
Suomi
jupe@pulsnutrition.com
puh. +358 45 1842205

Alex Roldugin

Tuotepäällikkö/Myynti Keski-Eurooppa
alex@pulsnutrition.com
puh. +371 27 816 598

Julia Mäenpää

Social Media Manager

julia@pulsnutrition.com

Jaana Racero

Graphic Designer

jaana@pulsnutrition.com

Lähetä meille viesti

Please accept terms and conditions.

Tämä sivu on suojattu reCATPCHA-tunnistuksella ja Googlen tietosuojakäytäntöjä ja käyttöehtoja sovelletaan.

Tukkukauppa

Haluatko jälleenmyyjäksemme?

Ota meihin yhteyttä!

Ota meihin yhteyttä sähköpostitse tai käytä yhteydenottolomaketta.

Olemme Ankorstore-alustan ylpeitä kumppaneita

Netto 60 maksua / 100€ minimitilaus / Ilmainen toimitus alkaen 300€

Saat 100 € alennuksen ensimmäisestä Ankorstoren tilauksestasi käyttämällä koodiamme LIFT-M6PJ37VQ

Vie minut Ankorstoreen

Teemme yhteistyötä Fairen kanssa tarjotaksemme sinulle:

Netto 60 termiä/ 275€ minimitilaus/ Riskitön ostaminen/ Stressittömät maksut

Uusi Fairessa? Saat 100 € alennuksen ensimmäisestä tilauksestasi sekä ilmaisen toimituksen koko vuoden ajan

Kauppa tukkumyynti
.